Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.


 
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

    O nas

Szkółka Drzew i Krzewów Radwanice Adam Kaliszewski, powstała w 1995 początkowo na 4 ha stopniowo zwiększaliśmy produkcję a w tej chwili zajmujemy powierzchnię  60 ha Większą część tej powierzchni zajmuje produkcja polowa  -głównie materiał żywopłotowy typu ligustr, śnieguliczka dereń . Obecnie coraz więcej powierzchni przeznaczamy na produkcję w pojemniku, ponieważ ciągle zwiększa się zapotrzebowanie na materiał przekorzeniony, przystosowany do wysadzenia w ciąg całego roku.

     Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości materiału liściastego i iglastego w gruncie (krzewy i drzewa) i w pojemniku zgodnie z zasadami sztuki szkółkarskiej, ale również robimy to z pasją, którą próbujemy zarazić naszych Klientów. To, co nas otacza wokół domu jest Naszą wizytówką. Stwórzmy ją na podstawie własnych upodobań .Posadżmy to co NAM się podoba. Według tej zasady kierujemy się cały czas, dzięki niej  klienci nas szanują , chwalą nasze rośliny  i wracają do nas  po nowe, ciekawe egzemparze.

Nasze Rośliny są zdrowe, odporne na warunki klimatyczne i glebowe, co sprawia ,że przyjęcia naszych roślin sięgają 100% nawet w skrajnie trudnych warunkach.

Nasze wysiłki zostały dostrzeżone w roku 2011 na XII Krajowym Konkursie WZOROWY OGRODNIK w kategorii SZKÓŁKARSTWO ROŚLIN OZDOBNYCH.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki.

 Pomożemy Ci w doborze roślin ,  chętnie służymy radą i pomocą.

Klientów internetowych zapraszamy do odwiedzenia szkółki zarówno w sklepie, gdzie przedstawiamy różnorodność odmian

ale również na SPACER WIRTUALNY PONIŻEJ:

Witryna stworzona na platformie