Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.


 
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

WYSZUKAJ

aktualności

wysyłka

26.11.2018

Wysyłamy tylko rośliny do wysokości 150 cm

Wysyłamy rośliny tylko do wysokości 150 cm i wagi jednostkowej 30 kg . Rośliny poza tymi parametrami odbieramy tylko na szkółce , ewentualnie dostawa bezpośrednio do klienta ( Stawka za 1 km to 2 zł za km, liczony w jedną stronę.)

Proponujemy Państwu następujące sposoby dostawy:

  1. Przesyłka kurierska – 30 zł   przy paczce do 20 kg, każde następne 20 kg automatycznie dolicza 30 zł
  2. Przesyłka kurierska pobraniowa  –33 zł przy paczce do 20 kg,  każde następne 20 kg automatycznie dolicza 30 zł
  3. Odbiór osobisty
  4. dowóz do klienta  3 zł za km

Rośliny do wysyłki kurierskiej pakujemy w sztywne, kartonowe opakowanie. Kartony są specjalnie oznakowane aby w czasie transportu zawsze były stawiane doniczką do dołu.

Sprzedaż roślin kopanych z gruntu, bez doniczek prowadzimy tylko wiosną i jesienią. Sadzonki takie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Korzenie takich roślin są zabezpieczane przed przeschnięciem HydroŻelem (zapewnia wilgoć bryły korzeniowej przez 14 dni), a następnie owijane grubą folią z wentylacją. Dodatkowo sklep nawiązał współpracę z firmą kurierską, gwarantującą dostarczenie przesyłki w ciągu 24 godzin od momentu jej nadania. To daje nam gwarancję, iż rośliny dotrą do Państwa w doskonałej kondycji.

Oznaczenia:

   Pa - forma pienna

   P9, P11, P13, P15 - pojemnik kwadratowy o pojemności 0,5l, 1l, 2l, 3l

   C2,C3,C5,C7,5,C10,C12 itd. - pojemnik okrągły o pojemności 2l, 3l, 5l, itd.

Witryna stworzona na platformie